Kronika

Video/ Gazetarja ngre alarmin: Shtëpia publike në Korçë po sëmur qytetarët

“Në qytetin e Korçës në ‘Rrugën e Francezëve’ është një lokal pa licensë ku punojnë gra dhe vajza, është shtëpi publike”,- kështu denoncoi gazetarja e “Aldo Morning Show”, teksa i bëri thirrje policisë të marrë masa.

Sipas saj, burra rreth moshës 40-55 vjeç shkojnë në këtë lokal nga ku kanë marrë edhe sëmundje seksualisht të transmetueshme.“Një i moshuar rreth 75 vjeç, i cili ishte kthyer nga Amerika ka shkuar atje dhe ka marrë një sëmundje, silis.

Policia duhet të marrë masa, po na sëmuret gjysma e Korçës, sidomos këta të moshës 40-55 vjeç”,- raportoi gazetarja.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas