Kronika

Video/ Gazetarja ngre alarmin: Shtëpia publike në Korçë po sëmur qytetarët
               Publikuar në : 20:16 - 01/11/17 |
mapo.al

“Në qytetin e Korçës në ‘Rrugën e Francezëve’ është një lokal pa licensë ku punojnë gra dhe vajza, është shtëpi publike”,- kështu denoncoi gazetarja e “Aldo Morning Show”, teksa i bëri thirrje policisë të marrë masa.


Sipas saj, burra rreth moshës 40-55 vjeç shkojnë në këtë lokal nga ku kanë marrë edhe sëmundje seksualisht të transmetueshme.

“Një i moshuar rreth 75 vjeç, i cili ishte kthyer nga Amerika ka shkuar atje dhe ka marrë një sëmundje, silis.

Policia duhet të marrë masa, po na sëmuret gjysma e Korçës, sidomos këta të moshës 40-55 vjeç”,- raportoi gazetarja.loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas