Politika

Video / “Fol ti, fol”, batutat dhe sekuencat gazmore të politikanëve. Çfarë nuk u pa në një javë


               Publikuar në : 19:45 - 14/07/18 |
mapo.al

java që lamë pas ishte e mbushur me aktivitete politike dhe sekuenca gazmore të cilat janë përmbledhur në rubrikën humoristike në emisionin “Kjo javë” me Nisida Tufën në “News24”.


Në pamjet e përmbledhura shihet përfaqimi i ngrohtë i ambasadores Romana Vlahutin me ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj gjatë një aktiviteti.

Po ashtu momente pikante ka pasur edhe në Kuvend, kur një deputet sheh ndeshjet e Botërorit, ndërsa një tjetër filmon me celular gjatë kohës që në sallën e Kuvendit kishte debate.

Një tjetër episod interesant është edhe ai me ministren e Shëndetësisë e cila i jep fjalën një mjeku të cilit i drejtohet me fjalët “Fol, ti fol”. Për më tepër ndiqni videon.

 

u76jyhn


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas