Sport

Video/ Fitoi luftën me sëmundjen e rëndë, mesfushori rikthehet te Tirana


               Publikuar në : 22:47 - 12/09/18 |
mapo.al

Pasi fitoi luftën me sëmundjen e rëndë të tumorit, mesfushori  Gentjan Muça është gati të rikthehet në formën e tij më të mirë. Përmes një video në rrjetet sociale, ka qenë vetë klubi i Tiranës që ka njoftuar rikthimin e qendërmesfushorit të njohur.


Para një viti Gentjan Muça u diagnostifikua me tumor, por për fat të mirë e ka fituar betejën me sëmundjen dhe tashmë do të jetë i gatshëm të vihet në urdhrat e Ze Marias për ndeshjet e ardhshme në Kampionat dhe Kupë.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas