Aktualitet

Video/ Fenomen i rrallë në Shqipëri, tornado në grykëderdhjen e Vjosës               Publikuar në : 20:45 - 15/06/18 |
enton palushi

Një tornado në përmasa të vogla është regjistruar pasditen e sotme grykëderdhjen e Vjosës pranë zonës së Pishporo në Fier.


Nga pamjet e regjistruara nëpërmjet celularëve shihet fenomeni i rrallë natyror për brigjet shqiptare. Ai u krijua rreth 2 kilometra larg nga bregu në det, por mund të shihej me sy të lirë dhe ka tërhequr vëmendjen e banorëve të zonës.

Pas disa minutash gjithçka është kthyer në normalitet./ Klan

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas