ShowBiz

VIDEO/ Enca: Edhe ‘babi’ më thërret pornostare, deklarata që u keqkuptua


               Publikuar në : 18:27 - 02/04/18 |
mapo.al

Përdorimi i gjuhës në një masë të tepruar i gjuhës angleze nga Enca Haxhia në një intervistë dhënë për Prive këtë javë, u bë mollë sherri për këngëtaren.


Ajo është quajtur pornostare pas skenave të nxehta me modelin në klipin e saj, dhe këtë e ka marrë si kompliment, pasi që sipas saj, edhe partneri e quan pornostare.

Por, Enca partnerit si në këngë iu referua “daddy”, dhe kjo u keqkuptua nga publiku.

Daddy në anglisht i referohet edhe personit me të cilin ke një raport intim, e jo vetëm babait, dhe Enca për atë e kishte fjalën, megjithatë ndodhi që u kuptua ndryshe.

 


Etiketa: , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas