ShowBiz

VIDEO/ Enca: Edhe ‘babi’ më thërret pornostare, deklarata që u keqkuptua

Përdorimi i gjuhës në një masë të tepruar i gjuhës angleze nga Enca Haxhia në një intervistë dhënë për Prive këtë javë, u bë mollë sherri për këngëtaren.

Ajo është quajtur pornostare pas skenave të nxehta me modelin në klipin e saj, dhe këtë e ka marrë si kompliment, pasi që sipas saj, edhe partneri e quan pornostare.Por, Enca partnerit si në këngë iu referua “daddy”, dhe kjo u keqkuptua nga publiku.

Daddy në anglisht i referohet edhe personit me të cilin ke një raport intim, e jo vetëm babait, dhe Enca për atë e kishte fjalën, megjithatë ndodhi që u kuptua ndryshe.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas