Kryesore

Video/ Enca bën aksident në 2 të mëngjesit, ja si qëndron e vërteta dhe gjendja e saj


               Publikuar në : 22:27 - 10/09/18 |
mapo.al

Ditën e sotme është përhapur menjëherë lajmi se këngëtarja e shumë HIT-eve, Enca ka pësuar një aksident pak metra larg qendrës në Tiranë.


Sipas qytetarit që ka dërguar videon për joq, Enca është përplasur në orën 2 të mëngjesit teksa po gdhinte e hëna me mjetin tip “Scoda” duke ka goditur një “Range Rover”. Madje qytetari pretendon se vajza në video është Enca edhe pse nuk dallohet qartë.

Por intv.al ka kontaktuar me vetë Encën, e cila na tregon se vajza në video nuk është ajo si dhe ndjekësit dhe të afërmit duhet të qetësohen. Gjendja e saj është mjaft mirë dhe se automjeti i këngëtares është tip ‘Benz’ dhe jo ‘Scoda’ .

të cilat janë në ‘furrë’ dhe shumë shpejt dalin në treg. Të gjithë jemi gati!


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas