VIDEO emocionuese: Binjakët qajnë kur i ndajnë nga njëri-tjetri, pushojnë kur i afrojnë

KMR               Publikuar në : 14:55 - 18/05/18 |
enton palushi

Dy binjakë të porsalindur kanë habitur infermierët me veprimet që ata bënin.


Binjakët fillojnë të qajnë kur i largojnë nga njëri-tjetri dhe pasi i afrojnë pushojnë së qari.

Weston dhe Caleb Lyman nga Orlando janë filmuar në videon e ëmbël nga babai i tyre Dane në marternitet.

<
>
4C5C78AC00000578-5741115-image-a-44_1526574576169 4C5C764400000578-5741115-image-m-48_1526574612509 4C5C766300000578-5741115-image-m-49_1526574624077

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas