KMR

Video emocionuese/ Babai hero, punoi në tre punë, t’i realizonte ëndrrën vajzës së tij

Një baba në Pensilvani, i cili kryen tre punë, i tha vajzës së tij se nuk kishte para për t’i blerë fustanin që ajo dëshironte për mbrëmjen e klasës së 8-të.

Gjithsesi ai arriti që ta përballonte më vonë shpenzimin për t’ja blerë.Kështu kur vajza e tij e vizitoi tek një prej punëve, ai e surprizoi atë me një çantë ku brenda mbante diçka.

Videoja emocionale tregon momentin kur vajza hap çantën dhe brenda saj gjen fustanin e ëndrrave.

Ajo hipën sipër mbi karrige, e përqafon të atin dhe fillon të qajë nga lumturia. Videoja është bërë virale në internet…

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas