KMR

Video emocionuese/ Babai hero, punoi në tre punë, t’i realizonte ëndrrën vajzës së tij
               Publikuar në : 16:41 - 31/07/18 |
mapo.al

Një baba në Pensilvani, i cili kryen tre punë, i tha vajzës së tij se nuk kishte para për t’i blerë fustanin që ajo dëshironte për mbrëmjen e klasës së 8-të.


Gjithsesi ai arriti që ta përballonte më vonë shpenzimin për t’ja blerë.

Kështu kur vajza e tij e vizitoi tek një prej punëve, ai e surprizoi atë me një çantë ku brenda mbante diçka.

Videoja emocionale tregon momentin kur vajza hap çantën dhe brenda saj gjen fustanin e ëndrrave.

Ajo hipën sipër mbi karrige, e përqafon të atin dhe fillon të qajë nga lumturia. Videoja është bërë virale në internet…


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas