Sport

Video/ Ekzekutimi i veçantë, sulmuesi shënon penalltinë… pa parë fare portën
               Publikuar në : 18:03 - 18/08/18 |
mapo.al

Teksa luhet në Premier League, ndeshja mes Uest Hem dhe Bërnmuth, rezultati shënon 1-0 për vendasit, dhe golin e ka shënuar sulmuesi Marko Arnautoviç, me penallti, në minutën e 33-të.


arnautovic

Por, goli i tij nga pika e bardhë u bë viral në rrjetet sociale, për mënyrën e veçantë që ai e ekzekutoi. Teksa mori vrull, në momentin vendimtar Arnautoviç nuk e pa fare portën, dhe me kokën drejtuar nga toka, goditi, dhe për fatin e tij të mirë shënoi, dhe kaloi ekipin në avantazh.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas