ShowBiz

Video / Edhe Erjona Sulejmani me “Kiki Challenge”, kërcimi i saj pushton rrjetet

Quhet Kiki Challenge dhe është moda e momentit në rrjetet sociale, ku kushdo mund të tregojë talentin duke kërcyer në ritmin e muzikës së këngës së fundit të Drake. A mund t’i rezistonte tundimit për ta provuar edhe Erjona Sulejmani?


Modelja e cila muajin e kaluar shoqëroi çdo natë shqiptarët në rrugëtimin e Botërorit në TVSH, ka treguar versionin e saj në rrjetet sociale dhe vallëzimi i ish-bashkëshortes së Blerim Xhemajlit ka pushtuar menjëherë rrjetet sociale.

Dhjetëra mijëra shikime dhe pëlqime tregojnë menjëherë famën e Erjonës e cila tashmë ndiqet nga mbi 250 mijë persona në Instagram. /vipsport.al/

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas