ShowBiz

Video / E zhveshur dhe me veprime provokuese, del videoja intime e Dafina Zeqirit

Dafina vjen e nxehtë nga dhoma e gjumit. Kohët e fundit Dafina Zeqiri është vazhdimisht në vëmendjen e publikut, si për tatuazhet që po i shton çdo ditë e më shumë, bashkëpunimin me Noizyn dhe ndarjen nga i dashuri.

Por, edhe pas ndarjes ajo shihet se po kalon kohë shumë të mira, e kjo shihet edhe në videot më të fundit të publikuara.



Ajo tani shihet duke u zhveshur e duke bërë lëvizje provokuese në një dhomë gjumi, ndërsa dikush e incizon nga pas.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



CLOSE
CLOSE
Pas