ShowBiz

Video / E zhveshur dhe me veprime provokuese, del videoja intime e Dafina Zeqirit
               Publikuar në : 18:20 - 20/09/18 |
mapo.al

Dafina vjen e nxehtë nga dhoma e gjumit. Kohët e fundit Dafina Zeqiri është vazhdimisht në vëmendjen e publikut, si për tatuazhet që po i shton çdo ditë e më shumë, bashkëpunimin me Noizyn dhe ndarjen nga i dashuri.


Por, edhe pas ndarjes ajo shihet se po kalon kohë shumë të mira, e kjo shihet edhe në videot më të fundit të publikuara.

Ajo tani shihet duke u zhveshur e duke bërë lëvizje provokuese në një dhomë gjumi, ndërsa dikush e incizon nga pas.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas