KMR, Kryesore

Video e tmerrshme: Fut dorën brenda gojës së krokodilit, ai e kafshon

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE


Ky është momenti i tmerrshëm kur një shfaqje me krokodila shkon si mos më keq.

Një nga performuesit futi dorën në gojën e krokodilit.

Por ky i fundit nuk ia përtoi dhe e kafshoi.

Gjithçka ndodhi në sytë e spektatorëve të terrorizuar.

Video është realizuar në një kopsht zoologjik në Tajlandë.

Drejtuesi i kopshtit zoologjik tha se tashmë viktima e krokodilit është në gjendje të mirë pas trajtimit të marrë.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas