KMR

Video e paparë/ I shpëtoi jetën gjarprit gjigand… ai e ‘përqafon’ për vdekje


               Publikuar në : 16:08 - 18/06/18 |
mapo.al

Një roje pylli në Indi shpëtoi për mrekulli pasi një piton i madh u përpoq që ta mbyste pasi roja i kishte shpëtuar pak më parë jetën atij.


Kur po pozonte për një foto me pitonin, gjarpri 10 metra i gjatë nisi t’i mblidhej rreth qafës rojes indian.

Në këtë moment rojen e zuri paniku dhe nisi të vraponte duke u munduar që ta lironte “përqafimin” e pitonit, ndërkohë që ndërhynë dhe kolegët e tij për ta “zbërthyer” pitonin.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas