Humor

Video / E pabesueshme: Ushtarët ndërtojnë veturën në kohë rekorde






               Publikuar në : 20:04 - 07/09/18 |
mapo.al

Një video e disa ushtarëve që duket se janë rusë e që ndërtojnë veturën ushtarake UAZ në kohë rekorde, po bën bujë në rrjetet sociale.


“UAZ duhet të jetë i thjeshtë dhe i besueshëm”, thuhet në përshkrimin e videos e cila zgjat një minutë e gjysëm.

Video është klikuar qindra mijëra herë e shpërndarë shumë në Facebook.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas