Humor

Video / E pabesueshme: Ushtarët ndërtojnë veturën në kohë rekorde

Një video e disa ushtarëve që duket se janë rusë e që ndërtojnë veturën ushtarake UAZ në kohë rekorde, po bën bujë në rrjetet sociale.


“UAZ duhet të jetë i thjeshtë dhe i besueshëm”, thuhet në përshkrimin e videos e cila zgjat një minutë e gjysëm.

Video është klikuar qindra mijëra herë e shpërndarë shumë në Facebook.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas