ShowBiz

Video / E kapët gafën e Elvana Gjatës të klipi ‘Mike’ me Ledrin dhe John Shahun? Nëse jo, e shihni tani


               Publikuar në : 21:02 - 10/07/18 |
mapo.al

‘Mike’, padiskutim një ndër HIT-et që do e degjojmë ngado këtë verë. Ky produksion muzikor u përqafua menjëherë nga publiku shqiptar dhe kjo falë Ledri Vula-s John Shahu dhe Elvana Gjata-s. Ritme verore dhe surpriza e kësaj kënge ishte artisti mëi ri në industrinëmuzikore shqiptare, John Shau, i cili mund të themi se “elipsoi” dyshen e famshme.


Por e vutë re nje detaj mjaft interesant?! Shihni me vëmendje buzët e Elvanës gjatë klipit dhe do e kuptoni më pas. Ok po ua themi ne! Në fillim Gjata është me buzët pink, me fustanin e kuq dhe flokët me onde, por kur hyn në vilë dhe më pas del në ballkon, ngjyra e buzëve të saj është e kuqja dhe jo pink. Nëse e keni humbur këtë detaj, e shihni në videon më poshtë postuar nga inlife.al

 

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas