Video e frikshme, njeriu që parashikoi fundin e tij dhe të familjes: Zjarri po afrohet

KMR               Publikuar në : 12:37 - 27/07/18 |
enton palushi

Një shef në një pastiçeri duket se parashikoi fundin e tij dhe të familjes në një postim në FB.


Ai postoi një video në FB ku parashikohej vdekja e tij në zjarret që pushtuan Athinën.

Panos Kokkinidis postoi videon ku tregoheshin zjarret e dala jashtë kontrollit në zonën e Matit në lindje të Athinës.

“Nëse nuk ndodh një mrekulli, shumë njerëz do digjen,” shkruante ai.

Disa orë më vonë, ai vdiq në zjarr bashkë me gruan, Anni Spanou, dy fëmijët e vegjël dhe nënën e tij.

Autoritetet në Athinë mendojnë se zjarret kanë qenë të qëllimshme. Sipas tyre, ndërtimet e paligjshme në zonën e Matit kanë penguar operacionet e shpëtimit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas