Te Vecanta

Video e frikshme/ Krokodili ha njeriun, i nxjerrin gjymtyrët nga stomaku i tij…


               Publikuar në : 19:22 - 04/03/18 |
mapo.al

Një skenë horrori është filmuar në Indonezi. Një këmbë dhe një krah njeriu janë gjetur brenda stomakut të një krokodili të madh, që dyshohet se ka vrarë një person në Borneo.


Një video e publikuar në “Liveleak” tregon momentet e frikshme kur krokodilit i cajnë stomakun dhe nga aty i nxjerrin gjymtyrët, që dyshohen se janë të Andi Aso Erang, 36 vjecari i cili u shpall i zhdukur.

Kërkimet për Andin përfunduan kur trupi i tij i copëtuar, të cilit i mungonin dy gjymtyrë, u gjend në lumin Kalimantan.

Autoritetet qëlluan dhe e vranë krokodilin 6 metra të gjatë pranë bregut të lumit, vend ku Andi u “zhduk”  dhe vetëm sandalet e tiju gjetën.

 CLOSE
CLOSE
Pas