KMR

Video e aksidentit të frikshëm: Sfida më e re në internet është çmenduri
               Publikuar në : 14:30 - 28/07/18 |
mapo.al

Një sfidë e re ka kapluar internetin dhe mund të thuhet se edhe kjo tendencë, si shumë të tjera, është e rrezikshme.


Sfida quhet “#InMyFeelings” sipas një kënge të Drake.

Qëllimi është që të kërcesh pranë një makine në lëvizje.

Por jo gjithçka ka shkuar mirë për një amerikan.

Jaylen Norëood po bënte këtë sfidë, kur u përplas nga një makinë tjetër.

Dukej sikur përplasja ishte shumë e rrezikshme, por Norëood tha se përfundoi me plagë jo të rënda.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas