Aktualitet

Video/ Fukarrallëku… shqiptarët vjedhin edhe banane në një dyqan në Tiranë


               Publikuar në : 17:02 - 08/08/18 |
mapo.al

Vjedhjet ndodhin ndonjëherë edhe nga ato persona që më pak e presim. ‘JOQ’ ka publikuar një video ku duken momentet kur dy gra kane vjedhur banane ne nje dyqan fruta-perimesh në Tiranë.


Por ato kanë harruar një detaj, duke mos qenë hajdute profesioniste, nuk kanë qenë në dijeni të kamerave të  sigurise se biznesit dhe jane lehtesisht te identifikueshme fytyrat e tyre.

Deri tani nuk ka informacion nga policia për këtë situatë…/JOQ.al/


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas