Te Vecanta

Video: Donte të qëllonte miun, por e pëson keq
               Publikuar në : 14:15 - 03/03/18 |
mapo.al

Një i ri që tentoi të vrasë një mi në shtëpinë e tij e ka pësuar keq.


Miu ka arritur që t’i shpëtojë shënjestrës së tij duke i hyrë djalit në pantallona dhe më pas në të brendshmet e tij.

Në video ai shihet me një armë në dorë drejtuar brejtësit, por ky i fundit arrin ti shpëtojë.

Sapo miu i hyn në të brendshme, djali ngrihet duke ulëritur ndërsa miku i tij që ndodhet në dhomë fillon duke qeshur.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas