Video/ Delfinët dhurojnë spektakël në brigjet e Durrësit, pamjet mahnitëse

KMR               Publikuar në : 13:20 - 22/08/18 |
enton palushi

Një spektakël të vërtetë kanë dhuruar delfinët në detin e qytetit të Durrësit.


Mjeku Arben Rugia, ka postuar në faqen e tij në facebok pamjet mahnitëse dhe sjelljen e veçantë të delfinëve.

“Mirëmëngjes nga Durrësi”,- shkruan mjeku i njohur duke publikuar videon.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas