KMR

Video/ Delfinët dhurojnë spektakël në brigjet e Durrësit, pamjet mahnitëse

Një spektakël të vërtetë kanë dhuruar delfinët në detin e qytetit të Durrësit.

Mjeku Arben Rugia, ka postuar në faqen e tij në facebok pamjet mahnitëse dhe sjelljen e veçantë të delfinëve.“Mirëmëngjes nga Durrësi”,- shkruan mjeku i njohur duke publikuar videon.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas