Media

Video/ Degjenerojnë moderatorët e ‘Fiks’: I jep valium burrit dhe i merr k*** në gojë komshiut?


               Publikuar në : 13:43 - 16/06/18 |
mapo.al

Dyshja që  prezanton “Fiks Fare”, tashmë e kanë bërë të udhës që të bëjnë gjithçka për audiencë.


E nisën emisionin në mënyrë të çuditshme duke u puthur në buzë dhe së fundmi kanë kaluar në një ha tjetër duke përdorur një fjalor mjaft banal, të pahijshëm për në televizion për më tepër në një orar që ndiqet nga të gjithë grupmoshat.

Gjithçka ka ndodhur për rastin e një burrë nga Durrësi, i cili tha se gruaja i hidhte valium në gjellë dhe më pas prostituonte.

Image

Në këtë video që po qarkullon në mediat sociale, moderator i fton të gjithë të shikojnë rastin, mirëpo, gjuha e përdorur lë shumë për të dëshiruar.

Një nga moderatorët shprehet “ Sonte në Fiks Fare kemi një skandal vërtetë shumë të madh” ndërsa tjetri e plotëson me fjalinë banale  “I jep valium burrit, i merr k**** në gojë komshiut”.

Video e publikuar mban logon e emisionit dhe të televizionit që e transmeton atë dhe tregon vërtetësinë e plotë.

Ky është një rast i cili duhet trajtuar me vëmendje nga institucionet përgjegjëse (Autoriteti i Mediave Audiovizive).

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas