ShowBiz

Video/ Dafina Zeqiri ‘ndez’ rrjetin… kafshime dhe puthje pasionante me të dashurin
               Publikuar në : 16:49 - 01/09/18 |
mapo.al

Në një video të publikuar së fundmi Dafina Zeqiri shihet teksa shkëmben puthje pasionante me të dashurin.


Video është publikuar nga disa faqe në Instagram, por ajo që vihet re është se Dafina nuk e ka farë problem që është në publik, ajo shkëmben me të dashurin puthje pasionante.

Ndiqni më poshtë pamjet.

Daffy me te dashur😍😍 ❤❤ Follow @ledriu

A post shared by hipphop.al™ (@hipphop.al) on


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas