Sport

Video / “Çmendet” Maradona, hipën sipër makinës dhe zhvishet para tifozëve

Ikona argjentinase e futbollit dhe shefi i ekipi bjellorus, Dinamo Brest, Diego Maradona, festoi në mënyrë të pazakontë me tifozët e ekipit.


I hipur majë një makine, Maradona, këndon me ta dhe më pas heq bluzën dhe u tregon kraharorin tifozëve të shumtë.

Në pamjet, Maradona mund të shihet ngadalë duke zbërthyer këmishën e tij ndërsa është ulur në automjet, para se të nxirrte kraharorin duke u treguar gjoksin tifozëve.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas