Sport

Video / “Çmendet” Maradona, hipën sipër makinës dhe zhvishet para tifozëve
               Publikuar në : 20:40 - 31/08/18 |
mapo.al

Ikona argjentinase e futbollit dhe shefi i ekipi bjellorus, Dinamo Brest, Diego Maradona, festoi në mënyrë të pazakontë me tifozët e ekipit.


I hipur majë një makine, Maradona, këndon me ta dhe më pas heq bluzën dhe u tregon kraharorin tifozëve të shumtë.

Në pamjet, Maradona mund të shihet ngadalë duke zbërthyer këmishën e tij ndërsa është ulur në automjet, para se të nxirrte kraharorin duke u treguar gjoksin tifozëve.

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas