KMR

VIDEO/ Çmendet gjyshja në SHBA, mbyll dy nipërit e saj në kafazin e qenve
               Publikuar në : 16:19 - 11/06/18 |
mapo.al

Ky është momenti tronditës ku shihet një grua  duke liruar dy nipërit e saj nga “kafazi” i qenve që kishte vendosur në bagazh të veturës. Leimome Cheeks, 62 vjeçe, është arrestuar  nga policia dhe akuzohet se me këtë veprim ka rrezikuar fëmijët. Fëmijët, e moshave shtatë dhe tetë, u morën në pyetje nga policia pas arrestimit të gjyshes së tyre. Fëmijët i thanë autoriteteve se pretendonin se nuk kishte vend mjaftueshëm për ta në ulëset e përparme të veturës.Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas