KMR

Video/ Çifti del në verandë, tmerrohen nga çfarë u shohin sytë në pishinë…


               Publikuar në : 14:31 - 28/05/18 |
mapo.al

Një çift në Florida të SHBA-s ka mbetur i shokuar kur në pishinën e tyre kanë gjetur një krokodil gjigant.


Connie dhe Frank Shaffery nga Sarasota, kanë deklaruar për mediat amerikane se kishin vërejtur krokodilin vetëm atëherë kur kishin vendosur të pinin kafenë në oborrin e shtëpisë.

E reja ka thënë:

Frank u afrua te pishina dhe mbeti i shokuar kur në ujë pa krokodil 150 kilogramësh.

Gruaja ka thënë se kishin dëgjuar qenin të lehte rreth mëngjesit, por kishin menduar se ishte gjithçka në rregull.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas