ShowBiz

Video / Çfarë shikon tek një mashkull nudo? Era Rusi surprizon me përgjigjen
               Publikuar në : 22:25 - 10/10/18 |
mapo.al

Era Rusi është një nga këngëtaret më të dashura të muzikës shqiptare. Së fundmi ajo ka publikuar edhe projektin e saj të fundit me titull “Më dhemb dashnia”, i cili rezultoi mjaft i sukseshëm.


Mirëpo ditën e sotme Era ka qenë e ftuar në emisionin “Trokit”, ku moderator Ermal peçi e ka vënë në lojë me disa pyetje të shkurtra.

“4 gjërat që Era Rusi shikon të parat tek një mashkull nudo,”- e pyet Ermali.

“Nudo? Sytë, vetullat, hundën, buzët,”- u përgjigj Era.

Gënjen, gënjen, gënjen..”- tha Peçi dhe të dy ja plasën të qeshurit.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas