Kryesore

Video/ Çfarë aksidenti i frikshëm, ja ku ka ndodhur


               Publikuar në : 14:29 - 26/06/18 |
mapo.al

Shpejtësia tej normave të lejuara shkakton shpesh aksidente.


I tillë ka qenë edhe aksidenti i ndodhur paraditen e sotme.

Aksidenti i frikshëm ka ndodhur sot në rrugën Gjilan-Ferizaj.

Nga pamjet duket se makina ka qenë me shpejtësi dhe nuk ka respektuar asnjë rregull të qarkullimit.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas