Kryesore

Video/ Çfarë aksidenti i frikshëm, ja ku ka ndodhur

Shpejtësia tej normave të lejuara shkakton shpesh aksidente.


I tillë ka qenë edhe aksidenti i ndodhur paraditen e sotme.

Aksidenti i frikshëm ka ndodhur sot në rrugën Gjilan-Ferizaj.

Nga pamjet duket se makina ka qenë me shpejtësi dhe nuk ka respektuar asnjë rregull të qarkullimit.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas