Kronika

Video/ Burri ‘çliron’ epshin, i fut duart me stil vajzës në urbanin e Kamzës


               Publikuar në : 20:38 - 02/08/18 |
mapo.al

Urbanet njihen si “vatra”e  maniakëve.


Kjo për shkak të fluksit të madh të udhëtarëve në çdo orë të ditës, ku këta persona “të fiksuar” gjejnë shansin të ngjiten pas vajzave, të cilave shpeshherë mund të ndjehen në siklet që bëhen pjesë e skenave kaq të turpshme dhe nuk reagojnë.

Një rast i ngjashëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në urbanin e linjës së Kamzës ku një burrë nuk ka përmbajtur epshet e tij dhe me stil ul dorën poshtë fustanit të një vajze të re.

Të gjithë duhet të ngremë zërin ndaj këtyre skenave të shëmtuara, treguese të degradimit të shoqërisë sonë.

Ndaj këtyre personave duhet të merren masat në mënyrë që të marrin ndëshkimin e merituar pasi sot mund të jetë një e panjohur e nesër motra, kushërira apo e dashura e dikujt.

Gruaja e cila ka parë skenën e shëmtuar rrëfen:

“Kur sta le gruja ne dark. Sapo ndodhi ne autobuzin e Kamzes turp i zotit. Goca ishte 25-27 burri tek 45 vjec. Me qar kptova i vinte zor me i fol se e shikoi 2 her me inat po nuk kishte ku te shkonte se autobuzi plot ai u ngjiste nga mrapa, kjo u largonte ai prap mrapa saj, skene skandaloze! Te mendosh qe shume te reja bien pre e manjakeve te tille ne urbane!”./JOQ.al/

Burri nuk përmbahet, i fut duart me stil vajzës në urbanin e Kamzës on Vidnews.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas