KMR

Video/ Blen një divan të ri, gruaja tmerrohet nga ajo çfarë gjeti brenda…


               Publikuar në : 22:07 - 04/11/17 |
mapo.al

Shumë njerëz preferojnë të blejnë sende të përdorura, zakonisht të quajtura të dorës së dytë. Është një mënyrë për t’u kujdesur më mirë për planetin, i cili tashmë është i ngopur me kaq shumë materiale të papërpunuara, që më në fund e kontaminon ekosistemin tonë.


Historia e një gruaje që bleu një divan të ri për shtëpinë e saj, por u takua me një surprizë të pakëndshme është përhapur në internet.

Ajo bleu një divan në treg dhe mori një surprizë të madhe kur e kontrolloi atë. Mbushja e mobiljeve ishte e neveritshme.

Ajo ishte mbushur me peshqir sanitare dhe pelena, të cilat ishin të fshehura nën mbështjellëse.

Pamjet e divanit u bënë shpejt virale.

Ndiqeni videon më poshtë:KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas