Bota

Video/ Bie meteori në Australi, shikoni pamjet e rralla dhe spektakolare
               Publikuar në : 07:45 - 30/08/18 |
mapo.al

Një meteor është filmuar nga kamera nga qytetarët në rrugë.


Një top  zjarri  që besohet të jetë një meteor  ka ndezur qiellin pranë Perthit në Australinë Perëndimore.

Videoja e publikuar nga BBC po komentohet shumë në të gjithë botën.

Ngjrja në fjalë krijoi shumë panik në Australi dhe jo vetëm.

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas