Bota, Kryesore

Video/ Bie meteori në Australi, shikoni pamjet e rralla dhe spektakolare

Një meteor është filmuar nga kamera nga qytetarët në rrugë.


Një top  zjarri  që besohet të jetë një meteor  ka ndezur qiellin pranë Perthit në Australinë Perëndimore.

Videoja e publikuar nga BBC po komentohet shumë në të gjithë botën.

Ngjrja në fjalë krijoi shumë panik në Australi dhe jo vetëm.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas