Aktualitet

Video/ Beteja me zjarrin në Athinë, pamje dramatike të filmuara nga ajri
               Publikuar në : 18:31 - 24/07/18 |
mapo.al

Këto janë pamjet dramatike të filmuara mëngjesin e së martës nga ajri në zonat Rafinë dhe Mati në Greqi.


Videot janë realizuar gjatë një fluturimi me helikopter të Ministrit të Mbrojtjes, Panos Kammenos.

Shkatërrim i madh, dëme të pallogaritshme dhe me një bilanc tragjik viktimash që pritet të rritet nga ora në orë.

Deri tani mediat greke flasin për 50 të vdekur dhe me qindra të tjerë të plagosur.Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas