Humor, Kryesore

Video / Bes Kallaku në dasmë me kushëririn, shikoni si hedhin tufat me para

Besa Kallaku dhe kushëririri i tij Krist Prenga, kanë befasuar të ftuarit në një dasmë, teksa janë parë të hedhin shumë para.

Në një video të publikuar nga “Joq”, ata  shihen teksa kërcejnë e këndojnë, ndërsa paratë “fluturojnë” prej tyre.PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas