Kryesore

Video/ Befason Kostandin Grillo: Jam tifoz me Serbinë, dua ta fitojë Botërorin
               Publikuar në : 23:04 - 14/06/18 |
mapo.al

Komentatori i njohur Kostandin Grillo ka befasuar me deklaratën e tij gjatë një emisioni televiziv në Ora News.


Ai shprehet se në këtë botëror po bën tifozëri për Serbinë. Grillo tha se ka simpati për këtë skuadër, duke e argumentuar se është ekip ballkanik.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Te pakten ne video nuk degjohet gje se eshte pa ze, por simpatia e ktij per rracen e ndyre sllave eshte e dukshme, eshte vene re qe kur komenton ndeshjet fillon e kujton deri edhe lojtare te dikurshem serbe, plot mallengjim, duke deshmuar keshtu doza te plota naiviteti dhe neverie.

    Perulesia e ktij komentatori dukej qarte edhe kur ne pushtet ishte opozita e sotme, kur plot perulje njoftonte qe ne stadium ishte i pranishem edhe Prof Dok (Komun, Sekr part) s berisha pastaj permendte edhe ish presidentin, megjithese per protokoll zyrtar duhej njoftuar ne fillim per presHidenti si i nr 1 i shtetit

    Per sa i perket simpatise ndaj serbeve, qe ky nuk permbahet dot pa e shprehur kudo (nuk ka pyll pa derra) nje reagim normal eshte qe te mos shikohen ndeshjet ne tv shqiptar kur komenton ky

    Përgjigju ↓
Pas