ShowBiz

VIDEO/ Bebe Rexha bën ‘twerk’, por i vëllai nuk e duron dot dhe e godet me…


               Publikuar në : 12:33 - 12/04/18 |
mapo.al

Bebe Rexha na e ka treguar që e ka qejf “twerk”-un, por për vëllain e saj çdo gjë e ka një kufi!


Nuk është aspak e lehtë të qëndrosh një yll dhe këtë na e vërteton më së miri Bebe Rexha! Këngëtarja shqiptare nuk tregohet asnjëherë e turpshme për të treguar linjat e saj trupore, të cilat sigurisht i ka formuar falë punës së palodhshme në palestër. Të themi të drejtën, Bebe ka çfarë na tregon, por herën tjetër duhet të sigurohet që vëllai i saj të mos jetë aty.

Ajo ka postuar një video në instastory teksa filmon vëllain e saj duke kërcyer, ndërkohë që më pas e kthen kameran nga pasqyra pasi po bën “twerk” vetë, mirëpo kjo gjë si ka pëlqyer vëllait të saj.

Ai ka marrë një jastëk që ndodhej aty pranë dhe e ka goditur në drejtim të Bebes. Reagim tipik i një vëllai shqiptar!

<
>
ROTTERDAM, NETHERLANDS - NOVEMBER 06: (EXCLUSIVE COVERAGE) Host Bebe Rexha attends the MTV Europe Music Awards 2016 on November 6, 2016 in Rotterdam, Netherlands. (Photo by Anthony Harvey/Getty Images for MTV)
bebe-rexha-grammys-2018-red-carpet-07 bebe-rexha-at-tidal-x-1015-in-brooklyn-_1 bebe-rexha-at-iheartradio-music-festival-at-t-mobile-arena-in-nevada-220917_5 bebe-rexha_1483726139-4791187 b3d69a243580edec18ed81f51d16bb7f--bebe-rexha-shades MTV EMA's 2016 - Red Carpet Arrivals Bebe_Rexha_live_at_Staples_Center,_Los_Angeles_16 Bebe+Rexha+MTV+EMA+2016+Winners+Room+d8IkUi__ObJl MTV EMA's 2016 - Red Carpet Arrivals auto_Bebe_rexha61522946359 1523191112_beberexhaperkrahlgbti bebe-rexha_1483726139-4791187 Bebe-Rexha_-2016-iHeartRadio-Music-Festival-Day-1--09-662x982 Bebe-Rexha_-2016-Pride-Opening-Night-Festival-Day-2--09-662x902 Bleta-Bebe-Rexha-31 bebe-rexha-hottest-pics-7-560x560 bebe-rexha_1483726139-4791187 631848582 bebe-rexha bebe rexha bebe-rexha-at-la-pride-music-festival-in-los-angeles-06-11-2016_1 auto_Bebe_rexha1522338356 1080full-bebe-rexha auto_Bebe_rexha1_te_pasmet1522338357 bebe-rexha-nicki-minaj treshja shqiptare dua lipa rita ora dhe bebe rexha auto_Bebe_rexha21517426651 auto_shawn-mendes-bebe-rexha-step-out-for-pre-grammys-party-13-1_11517134927 auto_Bebe_rexha_dhe_Monika_Kryemadhi1493229711 Bebe_Rexha_Electronic_Beats_Telekom_Albania_1 beberexhaveshjet-768x366 bebe-rexha-wcw-la-01 auto_bebe_rexha_dhe_mamaja_e_saj21484518917 Bebe Rexha Bebe_Rexha_Electronic_Beats_Telekom_Albania_2 Bebe_Rexha_Electronic_Beats_Telekom_Albania_4 bebe-rexha-sexy-1 bebe rexha Bebe_Rexha_Electronic_Beats_Telekom_Albania_5 Bebe_Rexha_Electronic_Beats_Telekom_Albania_3

 

 


Etiketa: , , , , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas