Kryesore

Video/ Balla-Bashës: Largo ‘profesor’ Shorajn nga PD, pa dalë të dhëna të tjera
               Publikuar në : 12:01 - 11/11/18 |
mapo.al

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla, në një postim në Facebook, i bën thirrje Lulzim Bashës që të largojë nga strukturat e PS, pedagogun e arrestuar Dritan Shoraj.


Balla ka publikuar dhe një video ku shkruan se Shoraj ka qenë shpesh në “çadrën e lirisë krah Bashës. Ndërsa në fund bën dhe një paralajmërim se ka të dhëna që komprometojnë direkt Bashën.

POSTIMI I PLOTË

Mirëmëngjes Lulezim! Je zgjuar?
Kur hidheshin themelet e Republikës së Re në çadrën e “lirisë” në krahun tënd gjendej shpesh Dritan Shoraj, një person në kërkim ndërkombëtar. Me Dritan Shoraj në krahë mbajte bllokuar vettingun për disa muaj, madje sulmoje dhe partnerët e Shqipërisë. Sikur të thashë dje, njofto përjashtimin e “profesorit” nga strukturat drejtuese të PD. Kaq. Sa pa dalë edhe të dhëna të tjera që të kompromentojnë ty direkt


Etiketa: , ,

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. TRAFIKANT QENIE NJERZORE E PROSTITUCION KJO ESHTE DOKTORATURA E VERTETE E KERTYIJ INJORANTIT TE VLORES ME DEFTEWSA FALCO QE SKA MBARU AS KLASEN E 5 TE….U VODHEN GERMONI GERMONI SE JA KA FSHEHUR PD QE I MEDRTE PARATE E TRFIKIMIT DHE E VURI EDHE DREJTOR ANTIKONTRABANTE E PASTAJ E MBYLLI PEDAGOG PER REKRUTIM PROSTITUTASH

    Përgjigju ↓
  2. TE GJITHE JANE PJESE E QENJES NJERZOR TE NDRYSHEM POR DUHET TE RESPEKTOJME VETEN PASTAJ TE RESPEKTOJME TE TJERET .CDO PJESE LEVIZESE JANE HORIZON VEZHGUS NE RRETHANAT TE VESHTIRA E JETEVE JETUESE E ,JETES TE PERGJITHSHME .

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas