KMR, Kryesore

Video: Babai masakron mësuesin, dyshonte se i ngacmonte vajzën

Një baba në Argjentinë sulmoi një mësues shkolle pasi dyshonte se ai kishte abuzuar seksualisht me vajzën e tij 15-vjeçare.

Mësuesi 30-vjeçar, Jorde Cruceno, ishte i punësuar në një shkollë vajzash në qendër të Argjentinës. Familja e adoleshentes dyshohet se i kishte gjetur vajzës mesazhe të papërshtatshme në celular.Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin kur babai viziton shkollën dhe sapo sheh mësuesin, nis ta godasë barbarisht. Ai e godet 22 herë brenda pak sekondash.

Mësuesi përfundoi me plagë në trup. Ai ka ngritur një padi. Policia po heton për të dy rastet.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas