Humor

Video / Babai i dehur puth nusen e djalit të tij, para të ftuarve në dasmë


               Publikuar në : 17:04 - 23/08/18 |
mapo.al

Ky është momenti tronditës kur një burrë i dehur e puth me forcë gruan e djalit të tij, para djalit të tij dhe dhjetëra mysafirëve në një pritje martese në Kinën lindore.
Videoja e ngarkuar në internet, shkruajnë mediat e huaja, tregon burrin ecën me nusen në pjesën e përparme të skenës para se ta rrëmbejë atë nga mbrapa dhe ta puthë atë në buzë.


Ndërkohë, siç thuhet më tej, familja dërgoi një shënim në internet tre ditë pas incidentit, duke shpjeguar se babai shprehu keqardhje për sjelljen e tij të papërshtatshme. Një kompani për organizim martesash, e cila refuzoi të emërohet, i ka konfirmuar mediave lokale se incidenti ndodhi më 22 shkurt në Wuzhou International Plaza në Yancheng të provincës Jiangsu. /ma.me


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas