KMR

Video/ Autobusi përplas motorin me 3 të rinjtë… çunat shpëtojnë mrekullisht

Ky është momenti shokues kur tre të rinj të dehur mbi një motor përfshihen në një aksident të rëndë.

Ata janë përplasur kokë më kokë me një autobus që vinte nga drejtimi i kundërt.Në ngjarjen e ndodhur në Indi, tre të rinjë, Madhusan,21, Sukumar,17, dhe Ajrun,22, arritën të mbijetojnë për mrekulli.

Ata i bënë ballë aksidentit vetëm me disa lëndime të vogla.

Ndërkohë që motori tyre është bërë copash pas përplasjes me autobusin.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas