KMR

Video/ Australi, peshkaqeni pak metra nga sërfisti, pamjet impresionuese nga droni


               Publikuar në : 12:09 - 31/05/18 |
mapo.al

Frikë për një grup sërfistësh në brigjet e Bondi Beach, në Australi, 7 km nga qendra e Sydney.


Ashtu siç tregojnë pamjet e filmuara nga droni një peshkaqen po noton shumë pranë sportistit.

Videoja e publikuar në Instagram nga Knack Studios, tregon kafshën që noton pak metra në distancë nga djali, që nuk e di prezencën e tij dhe vazhdon të bëj sërf.

Sipas mediave lokale, fatmirësisht peshkaqeni është larguar pa e sulmuar sportistin.


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas