KMR

Video/ Australi, peshkaqeni pak metra nga sërfisti, pamjet impresionuese nga droni

Frikë për një grup sërfistësh në brigjet e Bondi Beach, në Australi, 7 km nga qendra e Sydney.

Ashtu siç tregojnë pamjet e filmuara nga droni një peshkaqen po noton shumë pranë sportistit.

Videoja e publikuar në Instagram nga Knack Studios, tregon kafshën që noton pak metra në distancë nga djali, që nuk e di prezencën e tij dhe vazhdon të bëj sërf.Sipas mediave lokale, fatmirësisht peshkaqeni është larguar pa e sulmuar sportistin.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas