Kryesore

Video: “Arena Kombëtare” merr formë, ja si duket tani


               Publikuar në : 14:02 - 02/07/18 |
mapo.al

FSHF ka publikuar në faqen e saj zyrtare një video ku tregohen fazat e punimeve të stadiumit “Arena Kombëtare”.


Në video shfaqen gjithë pjesët e stadiumit dhe dallohet qartë forma që ka marrë impianti.

Punimet kanë nxjerr në pah skeletet e ndenjësve dhe gjithë panoramën e stadiumit.

Fusha është ajo çka do t’i japë pamjen dhe konsiston edhe me mbylljen e punimeve.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas