KMR

Video/ Angli, kroçera gjigande përplas 4 jahte, pronarët të terrorizuar hidhen me pizhama në det


               Publikuar në : 10:50 - 31/08/18 |
mapo.al

Anija krocere Saga Pearl II gjatë turit të saj në brigjet e Anglisë, Francës dhe Spanjës, gjatë një manovre në portin e vogël të Dartmouth, në Britaninë e madhe, ka prekur 4 yahte luksoze që gjendeshin të ankoruara aty.


Disa dëshmitarë thanë që pronarët e yahteve duke parë që anija po vinte kanë vrapuar me pizhame të trembur, nga njëra anë e barkës në tjetrën.

Video tregon momentin e përplasjes.

Fatmirësisht nuk ka pasur të plagosur dhe dëmet e raportuara janë vetëm sipërfaqësore.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas