Humor

Video / Aligatori hedh në tokë policin

Një aligator hodhi me “knock-out” policin me një goditje.


Teksa po e fusnin në pjesën e pasme të makinës, aligatori dy metra e gjysmë i gjatë, i cili e kishte gojën dhe këmbët e lidhura, filloi të lëviz me bishtin e fuqishëm me të cilin i goditi policët.

Për fat të keq e pësoi ai që ishte më afër, i cili u godit në fytyrë dhe nga goditja e madhe u rrëzua në tokë dhe për disa sekonda humbi vetëdijen.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas