Auto

Video/ Aksident i frikshëm, shoferi ‘fluturon’ nga makina pas përplasjes


               Publikuar në : 18:18 - 12/06/18 |
mapo.al

Një shofer kamioni ka gjetur vdekjen pasi u përplas me ndarësen në një autostradë në Chonburi, Tajlandë.


Në momentin e aksidentit shoferi “fluturon” nga kamioni, pasi nuk kishte të vendosur rripin e sigurisë.

Shoferi Yuttapong Haëilee, 39 vjeç, humbi kontrollin e automjetit dhe makina e tij  u përplas në pengesën qendrore të autostradës.

Ekipet e shpëtimit arritën menjëherë në vend ngjarje dhe e dërguan Yuttapong në spital, por ai vdiq disa orë më vonë nga plagët e tij.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas