ShowBiz

Video/ A e ka ndryshuar shtatzania? Gjiko flet për Elitën…

Ditën e djeshme, moderatorja Elita Rudi tregoi për herë të parë barkun e rrombullakosur në klipin më të ri të Gjikos ‘Distanca’ duke pranuar kështu zërat që prej kohësh kishin nxjerrë lajmin e shtatzanisë së saj.Ata shfaqen të shtrirë në shtrat, teksa Gjiko i kishte vendosur dorën mbi barkun e rrumbullakosur bashkëshortes së tij.

I ftuar në ‘Prive’ në rubrikën ’25 pyetje me Gjikon’ dhe meqënëse ai po pret të bëhet baba,u  pyet nga gazetari nëse shtatazënia e ka ndryshuar Elitën. “Elita është Elita dhe është e njejta” u përgjigj reperi gjatë intervistës.PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas