ShowBiz

Video/ A e ka ndryshuar shtatzania? Gjiko flet për Elitën…


               Publikuar në : 20:30 - 12/11/18 |
mapo.al

Ditën e djeshme, moderatorja Elita Rudi tregoi për herë të parë barkun e rrombullakosur në klipin më të ri të Gjikos ‘Distanca’ duke pranuar kështu zërat që prej kohësh kishin nxjerrë lajmin e shtatzanisë së saj.Ata shfaqen të shtrirë në shtrat, teksa Gjiko i kishte vendosur dorën mbi barkun e rrumbullakosur bashkëshortes së tij.


I ftuar në ‘Prive’ në rubrikën ’25 pyetje me Gjikon’ dhe meqënëse ai po pret të bëhet baba,u  pyet nga gazetari nëse shtatazënia e ka ndryshuar Elitën. “Elita është Elita dhe është e njejta” u përgjigj reperi gjatë intervistës.


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas