Humor

VIDEO/ 8-vjeçari i gajas të gjithë… përpiqet disa herë të përqafojë Trump


               Publikuar në : 16:02 - 31/05/18 |
mapo.al

Një djalë 8-vjeçar, i cili ndihmoi në inspirimin e legjislacionit federal në nismën “Right to Try” tërhoqi të gjithë vëmendjen të mërkurën gjatë firmosjes nga Presidenti Trump.


Djali, Jordan McLinn, nga Indianapolis, u çua nga karrigia me rrota për të qëndruar pranë Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, i cili hidhte firmën e tij në dokumentin e legjislacionit.

Ndërsa Presidenti nënshkruante, djali përpiqej vazhdimisht ta përqafonte. Pas disa përpjekjeve, presidenti e shpërbleu me një përqafim të ngrohte dhe një puthje.

Ai gjithashtu i dha 8-vjeçarit stilolapsin me të cilin firmosi aktin.

 

<
>
4CC2F60D00000578-5788281-An_eight_year_old_boy_who_helped_inspire_federal_legislation_giv-a-11_1527715442080 4CC306DF00000578-5788281-The_boy_Indiana_s_Jordan_McLinn_left_his_wheelchair_to_stand_at_-a-10_1527715442075 4CC306EE00000578-5788281-While_the_president_was_passing_out_signing_pens_to_the_event_s_-a-14_1527715442155


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas