Media

Video/ 10 momentet më të sikletshme në televizio

Një llogari në YouTube ka bërë një video me një përmbledhje të 10 momenteve më të sikletshme. Një video në YouTube ka bërë përmbledhjen e disa momenteve më të sikletshme në televizion, transmeton gazetametro.net.  Momentet janë të renditura nga një deri në 10, dhe përfshijnë disa mysafire dhe prezantuese gra, të cilat për shkak të veshjes së caktuar bien në pozitë të vështirë para publikut. /ma.mePasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas