Kryesore, Politika

Vettingu në drejtësi, Rama: Pastrimi i llumit ka nisur pa ndalim!

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me Vettingun. Në këtë status numri një i qeverisë shkruan se pastrim i llumit ka nisur pa ndalim, por ka hedhur akuza kundër opozitës duke thënë se i bien gozhdës e patkoit. Po ashtu Rama thotë se SHBA dhe BE janë për vijimin e reformave në Shqipëri.

Reagimi i RamësFiks dy vjet më parë kaloi pas njëmijë qametesh Reforma në Drejtësi. Sot pastrimi i llumit të madh ka nisur pa ndalim. Ndërsa ata njësoj si atëherë i bien njëri gozhdës e tjetri patkoit dhe po njësoj SHBA-BE u kërkojnë t’i thërrasin mendjes. Sa gjynah për këdo i beson e dëgjon ende.

 

PasPara

2 komente

  1. DUKET GJARTE PASTRIMI SE SHYQYR ZOTI KENI PUNU SHUME TE GJITH NE KOHEN E DEMOKRAT ,KA PATKOJ -PATKOJ SE JEMI QYTET NE MENDJE PLOTE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas