Arkiva

Vetëm 19 vjeç… Scott shfaqet super seksi
               Publikuar në : 20:10 - 29/03/18 |
mapo.al

Është vetëm 19 vjeçe dhe duket se roli i mamasë i pëlqen shumë.


Bëhet fjalë për Sofia Richie, e cila është e dashura e Scott Disick. Duket se ata kanë nisur një lidhje dashurie serioze midis tyre, pasi Scott e ka prezantuar të dashurën me dy fëmijët e tij, Mason dhe Penelope.

Aktualisht ata ndodhen në Meksikë, ku po kalojnë disa ditë pushimi. Sofia Richie është e fokusuar jo vetëm tek fëmijët e të dashurit, por edhe tek qenushi i saj, të cilin nuk e heq për asnjë moment nga duart.

Scott Disick është ish partneri i Kourtney Kardashian, e cila gjithashtu ka gjetur dashurinë në krahët e dikujt tjetër.

<
>
December 6, 2017: Sofia Richie wears a red bikini as she hits the beach with boyfriend Scott Disick in Miami Beach, Florida. 06 Dec 2017 Pictured: Sofia Richie; Scott Disick. Photo credit: MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342 (Mega Agency TagID: MEGA128871_002.jpg) [Photo via Mega Agency]
sofia_richie_miami_11 Sofia Richie wears a red bikini as she hits the beach with boyfriend Scott Disick in Miami 633767c5a60940dd99f6ea00f13653ae Sofia-Richie-in-Bikini-on-a-yacht-in-Mexico Sofia-Richie-and-Scott-Disick-Having-Fun-on-the-beach-in-Miami-Beach-December-06-2017-20 4710763400000578-5152611-image-a-18_1512634373511 sofia-richie-bikini-08 Model-Sofia-Richie-wearing-white-thong-bikini-and-Givenchy-flip-flops-is-shocked-at-how-cold-the-w (1) maxresdefault sofia-richie-rides-a-jet-ski-in-a-white-bikini-on-miami-beach Model-Sofia-Richie-wearing-white-thong-bikini-and-Givenchy-flip-flops-is-shocked-at-how-cold-the-w 4AA6F96B00000578-0-image-m-56_1522279870689 4AA6F98200000578-0-image-m-58_1522279892624 4AA6F97E00000578-0-image-m-45_1522279694147


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas