Kronika

Vetëhelmohet me fotoksinë oficeri i forcave të NATO-s në Fier…


               Publikuar në : 12:48 - 09/08/18 |
mapo.al

Një 29 vjeçar me inicialet E. Xh, ka humbur jeten pasi është vetëhelmuar me fostoksinë.


I riu i identifikuar ishte pjesëtar i forcave të NATO- s me detyrë oficer në Bunavi të Vlorës dhe banonte në lagjen Kongresi i Përmetit në Fier.

Familjarët janë munduar t’i japin ndihmën e parë, duke e transportuar më pas edhe në urgjencën në spitalin e Fierit, por pa mundur ta shpëtojnë.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas